• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

MIĘDZYZDROJE 2017

Tradycyjnie już jak każdego roku  klasy trzecie odbyły wycieczkę do Międzyzdrojów. Od 7 do 13 maja trwała wspaniała...

DZIEŃ DZIECKA

1 czerwca 2017 roku w naszym gimnazjum świętowaliśmy dzień dziecka.

WOLONTARIUSZE PIELGRZYMUJĄ

W Roku Brata Alberta wolontariusze Szkolnego Koła Caritas pielgrzymowali do miejsca szczególnie związanego z tym wielkim...

  • MIĘDZYZDROJE 2017

    piątek, 09 czerwca 2017 00:00
  • DZIEŃ DZIECKA

    piątek, 02 czerwca 2017 12:00
  • WOLONTARIUSZE PIELGRZYMUJĄ

    czwartek, 25 maja 2017 10:11
Sport

Rekordy szkoły

Email Drukuj PDF

REKORDY PG I LZS "SPRINT" WALCE

DZIEWCZYNY

KONKURENCJA

CHŁOPCY

8,4 s Marta Michler

(2010)

60m

7,41 s Marcin Marks

(2006)

12,9 s Dagmara Heczko

(2007)

100m

12.0 s Marcin Marks

(2006)

28,77 s Brygida Morawietz

(2008)

200m

24,92 s Marcin Marks

(2006)

42,8 s Dagmara Heczko

(2007)

300m

38,74 s  Marcin Marks

(2006)

400m

53.57 s Marcin Marks

(2006)

1:52,3 Paulina Wijas

(2007)

600m

1:36,0 Bartek Kopacz

(2007)

3:34,6 Helena Musioł

(2009)

1000m

2:52.2 Dastin Glombik

(2009)

2000m

6:25,5 Dariusz Pawelczyk

(2008)

4,06m Barbara Mainka

(2004)

Skok w dal

4,96 m Robert Lankauf

(2005)

9,64m Karolina Czerwionka

(2010)

Pchnięcie kulą

11,40m Robert Pietruszka

(2006)

Rzut oszczepem

44,80m Mateusz Glombik

(2010)

115 s Marta Linek

(2008)

Zwis/podciąganie się na drążku

24x Robert Lankauf

(2005)

9,9s Brygida Morawietz

(2005)

Bieg zwinnościowy 4x 10 m

9,4 s Robert Lankauf

(2205)

38x Stefania Kern

(2005)

Test siły mięśni brzucha

41x Mateusz Marek

(2005)

30 cm Anna Kołodziejczyk

(2003)

Test gibkości

23 cm Robert Lankauf

(2006)

2550 m Kamila Toszek

(2004)

Test Coopera

3150m Bartek Kopacz (2006)

Stan na dzień 19.06.2010 r

Poprawiony: piątek, 04 lutego 2011 12:08
 

Siatkarski turniej chłopców

Email Drukuj PDF

Wyniki Siatkarskiego Turnieju Chłopców 2010/11

I miejsce Moczopędne Młokosy kl III a

II miejsce Sucho Białe Cebulki kl II c

III miejsce KS Kopytko II b

IV miejsce Love Laski III c

GRATULUJEMY !! ;)

Poprawiony: piątek, 03 czerwca 2011 11:11
 

Turniej siatkarski chłopców

Email Drukuj PDF


 

Nazwa drużyny

A

1.Nie Wiem kl. I „c”

2.FC Ciocia Cola kl. II „d”

3.Turbo Diesle kl. III „a”

4.Sucho Białe Cebulki kl. II „c”

B

1.Moczopędne Młokosy kl. III „a”

2.Farmery kl. III „b”

3.Big Power kl. II „a”

4.Redbulle kl. III „c”

C

1.Krokodyl  Dandi kl. I „b”

2.Szalone Kułły kl. I „c”

3.Andventure kl. II „c”

4.Love Laski kl. III „c”

D

1.Młoda kość  kl. I „a”

2. Serowi z grzankami kl. III „b”

3.Ks Kopytko kl. II „b”

 

L.P

Nazwa Drużyny

Wyniki spotkania

Punkty

Suma punktów

Miejsce w grupie

1

FC Ciocia Cola IId

xxxx

0:2

0:2

0

0

 

2

Suche Białe Cebulki IIc

2:0

xxxx

0:2

2

2

 

3

Moczopędne Mikosy

IIIa

xxxx

2:1

2

 

4

Big Power IIa

2:0

1:2

1:2

xxxx

1

1

2

4

 

1

Adventure IIc

xxxx

0:2

1:2

0

1

 

2

Love Laski IIIc

2:0

xxxx

2:0

2

2

 

3

Serowi z Grzankami IIIb

0:2

xxxx

0:2

0

0

 

4

KS Kopytko IIb

2:1

2:0

xxxx

2

2

 

 

 

Poprawiony: piątek, 14 stycznia 2011 12:56
 

Turniej Mikołajkowy! :)

Email Drukuj PDF

TURNIEJ MIKOŁAJKOWY

W Naszej szkole w dniu 14.grudnia 2010r. odbył się Turniej Mikołajkowy. Przyjechały do Nas drużyny siatkarek z różnych szkół m.in.
drużyna z Racławic Śląskich, Kędzierzyna-Koźla oraz z Zdzieszowic.

Pierwsze miejsce zajęła drużyna z Kędzierzyna-Koźla.Spoko

Drugie miejsce zajęły dziewczyny z Naszego gimnazjum w PG Walce.

Trzecie miejsce zajęły siatkarki z Zdzieszowic.

Ostatnie miejsce natomiast zajęła drużyna z Racławic Śląskich.

Gratulujemy wszystkim siatkarkom!Śmiech


>Zdjęcia z turnieju możecie zobaczyć w galerii.
Puszcza oczko

Poprawiony: piątek, 03 czerwca 2011 11:10
 

Wyniki turnieju siatkarskiego dziewcząt.

Email Drukuj PDF

WYNIKI TURNIEJU SIATKARSKIEGO DZIEWCZĄT

I sześć miejsc zajęły drużyny :

1m. ACTIVIA

2m. FC BARBIE

3m. BEZ NAZWY

4m. AWARIA

5m. MEDIA MARKT

6m. AKTIMEL

Miejsca 7-12 zajęły drużyny :

-BATONIKI

-DARUSIE

-EXIT

-JUSTINY BIMBERY

-ŁAWKA REZERWOWYCH

-TRANS - PEL

GRATULUJEMY! ;)

 


Poprawiony: piątek, 03 czerwca 2011 11:12
 


Strona 6 z 7

DZIEŃ DZIECKA

  • images/foto_mik/1.jpg
  • images/foto_mik/2.jpg
  • images/foto_mik/3.jpg
  • images/foto_mik/4.jpg
  • images/foto_mik/5.jpg
  • images/foto_mik/6.jpg
  • images/foto_mik/7.jpg
  • images/foto_mik/8.jpg
  • images/foto_mik/9.jpg

Do wakacji...

_________________

Pogoda

Pogoda Walce z serwisu

Data