• Zwiększ rozmiar czcionki
 • Domyślny rozmiar czcionki
 • Zmniejsz rozmiar czcionki

MIĘDZYZDROJE 2017

Tradycyjnie już jak każdego roku  klasy trzecie odbyły wycieczkę do Międzyzdrojów. Od 7 do 13 maja trwała wspaniała...

DZIEŃ DZIECKA

1 czerwca 2017 roku w naszym gimnazjum świętowaliśmy dzień dziecka.

WOLONTARIUSZE PIELGRZYMUJĄ

W Roku Brata Alberta wolontariusze Szkolnego Koła Caritas pielgrzymowali do miejsca szczególnie związanego z tym wielkim...

 • MIĘDZYZDROJE 2017

  piątek, 09 czerwca 2017 00:00
 • DZIEŃ DZIECKA

  piątek, 02 czerwca 2017 12:00
 • WOLONTARIUSZE PIELGRZYMUJĄ

  czwartek, 25 maja 2017 10:11
Konkursy

WOJEWÓDZKI KONKURS HISTORYCZNY 2014/2015

Email Drukuj PDF

Dnia 15 stycznia 2015 roku odbył się etap miejsko/gminny Wojewódzkiego Konkursu Historycznego. Miło nam jest donieść, że uczniowie naszej szkoły zajęli poszczególne miejsca:

1. miejsce - Kamil Walczyk (IIIb)

3. miejsce - Błażej Szulc (IIIc)

 Serdecznie gratulujemy Spoko

Poprawiony: wtorek, 17 lutego 2015 14:58
 

POTYCZKI Z TECHNIKĄ

Email Drukuj PDF

26 Listopada uczniowie naszego gimnazjum z klas III Maciej Czudek, Rafał Ignacy i Kamil Walczyk pojechali na IV edycję konkursu ,,Potyczki z Techniką‘’, która odbyła się w ZSTiO w Kędzierzynie-Koźlu. Uczestnicy tego konkursu musieli się zmierzyć z sześcioma trudnymi zadaniami - od zadań technicznych przez informatyczne, aż po językowe. Naszym zawodnikom poszło znakomicie - zajęli drużynowo II miejsce i wygrali super nagrody. Na początku rozwiązywali test, a potem kolejno wykonywali zadania w grupach. Uczeń z klasy IIIa Rafał Ignacy w konkursie indywidulanym zajął po dogrywce III miejsce. Zachęcamy młodszych uczniów naszej szkoły do udziału w tego typu konkursach i życzymy kolejnych sukcesów. 

Poprawiony: sobota, 06 grudnia 2014 13:32 Więcej…
 

PREZENTACJE PODSUMOWUJĄCE DYKTANDA

Email Drukuj PDF

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacjami będącymi podsumowaniem dyktand z ubiegłych lat:

Poprawiony: wtorek, 25 listopada 2014 23:55
 

NAGRODA W KONKURSIE EKOLOGICZNYM

Email Drukuj PDF

Dnia 14 listopada 2014 roku czwórka uczniów naszego gimnazjum (Sandra Gabor, Daria Nowak, Milena Gabor i Błażej Szulc) w ramach nagrody za wzięcie udziału w konkursie ekologicznym pojechała na wycieczkę do zoo we Wrocławiu. Brali w nim udział uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich powiatu krapkowickiego. W planie było zwiedzanie zoo, ogrodu botanicznego i chińskiego, ale niestety z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych nie udało się zwiedzić nic więcej oprócz zoo.

Poprawiony: piątek, 05 grudnia 2014 13:32
 

EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW

Email Drukuj PDF

 

26 września jak co roku będziemy obchodzić w naszej szkole Europejski Dzień Języków. W tym dniu na korytarzu szkolnym, podobnie jak w zeszłym roku, każda z klas na specjalnie przygotowanym stoisku będzie mogła zaprezentować swoją wiedzę i materiały przygotowane na temat wylosowanego kraju oraz  języków. W jaki sposób można to zrobić? ------>zapraszam do zakładki "więcej" 


Poprawiony: czwartek, 09 października 2014 13:41 Więcej…
 

XX KONKURS RECYTATORSKI W JĘZYKU NIEMIECKIM

Email Drukuj PDF

Anna Herud, Daria Nowak i Sandra Klemenz to uczennice, które reprezentowały naszą szkołę w półfinale jubileuszowego konkursu recytatorskiego, który odbył się 14 maja w Białej. Dziewczyny zaprezentowały swoje utwory bardzo profesjonalnie zachwycając publiczność, co zostało narodzone gromkimi brawami.  Utwory reprezentowane przez Sandrę spodobały się Jury, które przyznało Sandrze IV miejsce i zakwalifikowało ją do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 5 czerwca, tradycyjnie już w poewangelickim kościółku w Prószkowie.

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za Sandrę!

Więcej…
 

VII KONKURS MATEMATYCZNY IM. TADEUSZA KNYSZA

Email Drukuj PDF

8 maja 2014 roku w Zespole Szkół im. Jana Kilińskiego w Krapkowicach odbył się VII Konkurs Matematyczny im. Tadeusza Knysza. Miło nam donieść, że nasi uczniowie zdobyli Puchar Starosty Krapkowickiego dla Najlepszego Gimnazjum.

Poprawiony: sobota, 24 maja 2014 11:44 Więcej…
 

DYKTANDO ZAMKOWE

Email Drukuj PDF

Tuż przed przerwą świąteczną, 16 maja 2014 roku w Zespole Szkół Zawodowych w Krapkowicach odbyło się już XXI Dyktando Zamkowe. Jak co roku tekst dyktanda był wręcz naszpikowany pułapkami ortograficznymi. O tym, jak trudne są to testy świadczy fakt, iż nikt jeszcze w historii imprezy nie napisał go bezbłędnie. Nasi uczniowie od kilku lat zajmują zaszczytne premiowane miejsca (1-4). Sam udział to już sukces. W tym roku było podobnie. 
Pierwsze miejsce zdobył Kamil Walczyk (IIb), a trzecie – Aneta Kaltbach (IIIb).
Naszą szkołę reprezentowali również: Sandra Klemenz (IIIa), Magdalena Kubata (IIIa), Kinga Richter (IIIb).

Poprawiony: piątek, 16 maja 2014 12:08 Więcej…
 

MALARSKIE WYRÓŻNIENIE DLA DARII NOWAK (GADUŁY)

Email Drukuj PDF

Już po raz dziewiąty Zespół Szkół w Krzanowicach organizował międzynarodowy konkurs plastyczny, którego tym razem głównym celem była malarska inspiracja wiersza ,,Przemineło” Josepha von Eichendorfa. Miło nam donieść że Daria Nowak z klasy Ib została wyróżniona w tymże konkursie. Rysunek Darii, inspirowany pracami M. Chagalla , został nagrodzony w kategorii szkół gimnazjalnych. W konkursie biorą udział uczniowie z Polski, Niemiec, Czech, Słowacji i Ukrainy. W tym roku spłynęło 594 prac.

Serdecznie gratulujemy.

Poprawiony: sobota, 24 maja 2014 11:39 Więcej…
 

PUCHAR PRZYJECHAŁ Z NAMI!

Email Drukuj PDF

15 kwietnia nasi uczniowie uczestniczyli w finale IV Konkursu Języka Niemieckiego o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół im. Kardynała Wyszyńskiego w Opolu. Do finału zakwalifikowało się 15 uczniów naszego gimnazjum na 50 wszystkich finalistów. Uczniowie przez 90 minut pisali test finałowy składający się z rozumienia tekstu słuchanego, zadań związanych z leksyką, gramatyką oraz realioznastwem krajów niemieckojęzycznych. Nasi uczniowie kolejny raz udowodnili, że umiejętności językowe naszych gimnazjalistów są na bardzo wysokim poziomie. Ania Herud z klasy 3b zdobyła pierwsze miejsce i otrzymała nagrodę główną, czyli puchar, a David Makiola zajął trzecie miejsce.

Serdecznie gratulujemy wspaniałych wyników!

Więcej…
 

XII OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO DLA GIMNAZJALISTÓW

Email Drukuj PDF

Nasi gimnazjaliści wzięli udział w finale XII Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów - Warszawa/kwiecień 2014. Aż pięciu naszych gimnazjalistów: Anna Herud, Wiktoria Mrugała, Jessika Heinz, Damian Kurpiela i Fabian Frohs znalazło się w tym roku wśród 100 najlepszych z całej Polski jeżeli chodzi o umiejętności językowe. Po etapie szkolnym i regionalnym oraz męczącej podróży, która trwała całą noc, zmierzyli się z testem finałowym oraz częścią ustną konkursu otrzymując tytuł finalisty.

Anna Herud uzyskała największą ilość punktów z grupy naszych finalistów i uzyskała tytuł laureatki konkursu, dlatego jeszcze raz w maju pojedzie na uroczyste wręczenie nagród, które odbędzie się 23 maja w Ambasadzie RFN w Warszawie. Ania jest również laureatką Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego i dlatego zwolniona jest z części językowej egzaminu gimnazjalnego. W finale uzyskała 97,10% wymaganej punktacji.

Wszystkim serdecznie GRATULUJEMY sukcesu!

Poprawiony: środa, 16 kwietnia 2014 12:22 Więcej…
 


Strona 5 z 12

DZIEŃ DZIECKA

 • images/foto_mik/1.jpg
 • images/foto_mik/2.jpg
 • images/foto_mik/3.jpg
 • images/foto_mik/4.jpg
 • images/foto_mik/5.jpg
 • images/foto_mik/6.jpg
 • images/foto_mik/7.jpg
 • images/foto_mik/8.jpg
 • images/foto_mik/9.jpg

Do wakacji...

_________________

Pogoda

Pogoda Walce z serwisu

Data