• Zwiększ rozmiar czcionki
 • Domyślny rozmiar czcionki
 • Zmniejsz rozmiar czcionki

MIĘDZYZDROJE 2017

Tradycyjnie już jak każdego roku  klasy trzecie odbyły wycieczkę do Międzyzdrojów. Od 7 do 13 maja trwała wspaniała...

DZIEŃ DZIECKA

1 czerwca 2017 roku w naszym gimnazjum świętowaliśmy dzień dziecka.

WOLONTARIUSZE PIELGRZYMUJĄ

W Roku Brata Alberta wolontariusze Szkolnego Koła Caritas pielgrzymowali do miejsca szczególnie związanego z tym wielkim...

 • MIĘDZYZDROJE 2017

  piątek, 09 czerwca 2017 00:00
 • DZIEŃ DZIECKA

  piątek, 02 czerwca 2017 12:00
 • WOLONTARIUSZE PIELGRZYMUJĄ

  czwartek, 25 maja 2017 10:11

NOWI WOLONTARIUSZE

Email Drukuj PDF

Wspaniale, kiedy nasze Szkolne Koło Caritas przyjmuje ciągle nowych wolontariuszy. Cieszy nas obecność Andrei z klasy II, Aleksandry i Alana z klasy I w naszych szeregach. Niestety za niedługo opuszczają nas wolontariusze z klas III gimnazjum. Dziękujemy Wam: Aniu, Natalio, Simono, Karolino, Wiktorio, Wiktorio, Marku, Michale i Tomaszu za wasze piękne, sześcioletnie zaangażowanie w służbie potrzebującym, chorym, starszym i biednym.

Łączy nas wiele wspólnych zadań i akcji, wiele radości i uśmiechu, ale też zadumy i refleksji. Oby ten zapał i służba potrzebującym towarzyszył Wam przez całe życie.Na uroczystości powołania nowych wolontariuszy gościliśmy Ojców z Góry św. Anny. Byli z nami O. Robert misjonarz z Kenii i Burkina Faso (25 lat na misjach) i O. Błażej odpowiedzialny za duchową adopcję. Pierwszy z Ojców opowiadał o życiu dzieci w ubogich afrykańskich krajach. Opowiadał o tym, co sam zaobserwował i doświadczył. Wolontariusze przekazali Ojcom uzbierane ofiary na ósemkę adoptowanych dzieci z Burkina Faso. Ofiary pozyskiwane były przez rozprowadzanie gałązek bazi w Niedzielę Palmową. Spotkanie takie w naszej szkole odbyło się już po raz dziewiąty.


 

DZIEŃ DZIECKA

 • images/foto_mik/1.jpg
 • images/foto_mik/2.jpg
 • images/foto_mik/3.jpg
 • images/foto_mik/4.jpg
 • images/foto_mik/5.jpg
 • images/foto_mik/6.jpg
 • images/foto_mik/7.jpg
 • images/foto_mik/8.jpg
 • images/foto_mik/9.jpg

Do wakacji...

_________________

Pogoda

Pogoda Walce z serwisu

Data