• Zwiększ rozmiar czcionki
 • Domyślny rozmiar czcionki
 • Zmniejsz rozmiar czcionki

MIĘDZYZDROJE 2017

Tradycyjnie już jak każdego roku  klasy trzecie odbyły wycieczkę do Międzyzdrojów. Od 7 do 13 maja trwała wspaniała...

DZIEŃ DZIECKA

1 czerwca 2017 roku w naszym gimnazjum świętowaliśmy dzień dziecka.

WOLONTARIUSZE PIELGRZYMUJĄ

W Roku Brata Alberta wolontariusze Szkolnego Koła Caritas pielgrzymowali do miejsca szczególnie związanego z tym wielkim...

 • MIĘDZYZDROJE 2017

  piątek, 09 czerwca 2017 00:00
 • DZIEŃ DZIECKA

  piątek, 02 czerwca 2017 12:00
 • WOLONTARIUSZE PIELGRZYMUJĄ

  czwartek, 25 maja 2017 10:11

CHEMICZNA GŁOWA

Email Drukuj PDF

Dnia 09.03.2017r. w Zespole Szkół nr 3 w Kędzierzynie-Koźlu reprezentacje osiemnastu szkół gimnazjalnych wzięły udział w VI edycji konkursu "Chemiczna głowa''


Trójka naszych uczniów: Melania Tomeczek, Mariusz Bar i Bartosz Kalisz rozwiązywali test a następnie wykonywali zadanie doświadczalne w laboratorium chemicznym, natomiast czteroosobowa grupa kibiców w składzie: Anna Nadolska, Sara Kwiotek, Patryk Friedla i Jowan Koleczko musieli wykazać się znajomością symboli pierwiastków chemicznych, umiejętnością w posługiwaniu się układem okresowym pierwiastków a także odpowiedzieć na pytania związane z postacią Marii Skłodowskiej - Curie. W trakcie trwania konkursu pracownicy i studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie zaprezentowali uczestnikom konkursu w formie wykładu i pokazu działanie drukarki 3D.


Dodatkowo Patryk Friedla zapoznał się bliżej z techniką daktyloskopijną (pobieranie odcisków palców), stosowaną w kryminalistyce przy ustalaniu sprawców czynów zabronionych. Za udział w konkursie cała nasza szkolna drużyna została nagrodzona drobnymi upominkami.


   


Poprawiony: poniedziałek, 27 marca 2017 11:03  

DZIEŃ DZIECKA

 • images/foto_mik/1.jpg
 • images/foto_mik/2.jpg
 • images/foto_mik/3.jpg
 • images/foto_mik/4.jpg
 • images/foto_mik/5.jpg
 • images/foto_mik/6.jpg
 • images/foto_mik/7.jpg
 • images/foto_mik/8.jpg
 • images/foto_mik/9.jpg

Do wakacji...

_________________

Pogoda

Pogoda Walce z serwisu

Data