• Zwiększ rozmiar czcionki
 • Domyślny rozmiar czcionki
 • Zmniejsz rozmiar czcionki

III POWIATOWY KONKURS GWARY ŚLĄSKIEJ

„My godomy, godej tyż” Zmiana terminu konkursu z czerwcowego na lutowy ładnie się zbiegła z obchodami Dnia Języka Ojczy...

SZKOLNY FESTIWAL POEZJI

30 listopada br. w bibliotece szkolnej nastąpiło podsumowanie projektu czytelniczego pn. Szkolny Festiwal Poezji.Wi...

GALA VIII WIELKIEGO WOJEWÓDZKIEGO DYKTANDA JĘZYKA NIEMIECKIEGO

16 listopada 2017 roku zgromadził w waleckim Gminnym Ośrodku Kultury wielu gości.  O godzinie 9.00 rozpoczęła się u...

 • III POWIATOWY KONKURS GWARY ŚLĄSKIEJ

  środa, 07 marca 2018 13:29
 • SZKOLNY FESTIWAL POEZJI

  czwartek, 14 grudnia 2017 11:39
 • GALA VIII WIELKIEGO WOJEWÓDZKIEGO DYKTANDA JĘZYKA NIEMIECKIEGO

  środa, 06 grudnia 2017 12:59

CHEMICZNA GŁOWA

Email Drukuj PDF

Dnia 09.03.2017r. w Zespole Szkół nr 3 w Kędzierzynie-Koźlu reprezentacje osiemnastu szkół gimnazjalnych wzięły udział w VI edycji konkursu "Chemiczna głowa''


Trójka naszych uczniów: Melania Tomeczek, Mariusz Bar i Bartosz Kalisz rozwiązywali test a następnie wykonywali zadanie doświadczalne w laboratorium chemicznym, natomiast czteroosobowa grupa kibiców w składzie: Anna Nadolska, Sara Kwiotek, Patryk Friedla i Jowan Koleczko musieli wykazać się znajomością symboli pierwiastków chemicznych, umiejętnością w posługiwaniu się układem okresowym pierwiastków a także odpowiedzieć na pytania związane z postacią Marii Skłodowskiej - Curie. W trakcie trwania konkursu pracownicy i studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie zaprezentowali uczestnikom konkursu w formie wykładu i pokazu działanie drukarki 3D.


Dodatkowo Patryk Friedla zapoznał się bliżej z techniką daktyloskopijną (pobieranie odcisków palców), stosowaną w kryminalistyce przy ustalaniu sprawców czynów zabronionych. Za udział w konkursie cała nasza szkolna drużyna została nagrodzona drobnymi upominkami.


   


Poprawiony: poniedziałek, 27 marca 2017 11:03  

DZIEŃ DZIECKA

 • images/foto_mik/1.jpg
 • images/foto_mik/2.jpg
 • images/foto_mik/3.jpg
 • images/foto_mik/4.jpg
 • images/foto_mik/5.jpg
 • images/foto_mik/6.jpg
 • images/foto_mik/7.jpg
 • images/foto_mik/8.jpg
 • images/foto_mik/9.jpg

Do wakacji...

_________________

Pogoda

Pogoda Walce z serwisu

Data